Prírodoveda

zahrňuje :

Veda ( od 3 rokov )
Prírodoveda ( od 3 rokov )
Astronómia ( od 3 rokov )
Zoológia ( od 4 rokov )
Botanika ( od 4 rokov )
Biológia ( od 4 rokov )
Ochrana zdravia ( od 5 rokov )
Ochrana životného prostredia ( od 5 rokov )

Pre výučbu Prírodných vied je v Espania pripravené množstvo podnetov, ktoré deťom umožňujú objavovať svet zvieratiek, kvetín, planét a prírodných úkazov. Najrozsiahlejšie knižné zastúpenie majú v Espania práve knihy spadajúce pod prírodné vedy ako zoológia, biológia, botanika, astronómia ,ekológia, environmentálna výchova, až po knihy o živelných pohromách. Ďalej sú to hry zamerané na bližšie spoznanie piatich elementov prírody, kolobeh života, pokusy, sadenie rastlín, pozorovanie vzniku motýľov, života mravčekov, rýb, až po hostí prinášajúcich zaujímavé zvieratká kanisterapeut, jastrabiari, deň domácich zvieratiek, deň návštevy zoologickej záhrady a podobne.

prírodoveda v Materskej škole Espania
 
prírodoveda v Materskej škole Espania
 

Pre deti nad od 5 rokov sú pripravené inteligentné experimentálne sady ako Ekosystém, Skleník, Kryštály, alebo Minizáhradka. V ekosystéme deti vypestujú v uzavretom priehľadnom priestore rôzne rastlinky. Tento priestor prijíma slnečné alebo umelé svetlo, a tým vytvára prostredie skleníka, rovnako ako naša planéta Zem. Deti môžu experimentovať s kolobehom vody a pomocou vzniknutej vlhkosti vytvárať dážď. V experimentálnych sadách majú deti k dispozícií pomôcky k pestovaniu rastliniek. Od semienok cez miniskleník, až po pomôcky na zostavenie herbára. V sade kryštálov majú k dispozícií pomôcky k príprave kryštálov a objavovaniu minerálov. Deti môžu objavovať svet a jeho fungovanie pokusom a zábavou.


espania
www.espania.sk - všetky práva vyhradené

Kontakty

  • +421 917 025 025 - recepcia
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás