Literatúra

zahrňuje :

literatúra v Materskej škole Espania
 

Príbehy a rozprávky ( od 2 rokov )
Hodina komunikácií a hostia ( od 3 rokov )
Čítanie v čínskom jazyku ( od 2 rokov )
Písanie v čínskom jazyku ( od 4 rokov )
Čítanie a písanie v Anglickom jazyku ( od 5 rokov )
Čítanie a písanie v Španielskom jazyku ( od 5 rokov )
Divadlo ( od 5 rokov )

Predstavovanie písmeniek abecedy alebo čínskych znakov sa začína v Espania od 2 rokov. Náuka správneho držania pera ako aj precvičovanie prvých čiar začína v troch rokoch a v piatich rokoch sa deti začínajú učiť písať a čítať. Espania používa viac zábavných a náučných techník, aby sme rozvíjali prirodzený záujem dieťaťa o čítanie a rešpektovali osobné schopnosti dieťaťa. Puzzle hry s písmenkami, čítanie slabík, hádanie slov, čítanie rozprávok, nácvik tlačeného a písaného písma sa od 5 tich rokov stávajú súčasťou denných aktivít detí. Písanie a čítanie v Slovenskom jazyku sa deti v materskej škole neučia. Napriek tomu, že je veľmi pravdepodobné že deti budú schopné čítať nakoľko napríklad jazyk španielsky je veľmi podobný čítaniu v slovenčine, bude tento jazyk predstavený až v základnej škole, kde sa písať a čítať po slovensky deti naučia zrýchlenou formou.


espania
www.espania.sk - všetky práva vyhradené

Kontakty

  • +421 917 025 025 - recepcia
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás