Anglický jazyk

Lektori Anglického jazyka

Vzdelanie: Vysokoškolské pedagogické, sociálne vedy alebo odborné vzdelanie
Miesto narodenia: USA/Canada/Anglicko/Mexiko alebo bilingválni učitelia cudzích krajín.
Rodný jazyk: anglický alebo anglicky bilingválne
Maximálna doba udelenia víz za účelom práce v Espania: 1 rok


Demo
 

375 miliónov ľudí narodených v anglicky hovoriacich krajinách a 700 miliónov cudzincov vytvorili z anglického jazyka svetový - komunikačný jazyk. Aj napriek tomu, že anglický jazyk sa radí až ako tretí najpoužívanejší jazyk sveta (prvý je čínsky a druhý španielsky), jeho lokalizácia nie je koncentrovaná vo vybraných krajinách, ale je používaný medzi cudzincami v akomkoľvek štáte.

Ak sa dieťa naučí komunikovať po anglicky v rannom veku, má automaticky nadradenú pozíciu v získavaní informácií. Najväčší počet kníh, časopisov a novín na svete a až neuveriteľných 95 % odborných kníh v oblasti vedy sú napísané v anglickom jazyku. Angličtina je uznaná ako hlavný internetový jazyk a hlavný jazyk počítačovej terminológie.

Deti, ktoré navštevujú materskú školu Espania, budú schopné komunikovať v anglickom jazyku po približne dvoch rokoch návštevy našej škôlky, kedy začnú komunikovať na úrovni 3 až 4 ročného dieťaťa narodeného v anglicky hovoriacej krajine. Následne začnú ich schopnosti komunikácie a porozumenia rásť rýchlejšie a približovať sa viac a viac deťom z anglicky hovoriacich krajín. Dieťa bude schopné pozerať televíziu v angličtine a plne jej rozumieť a vo veku približne 6 rokov začne tlmočiť z jedného jazyka do druhého.


KRAJINY SO ŠTÁTNYM JAZYKOM ANGLICKÝM

Demo
 

Americká Samoa, Anguilla, Antigua a Barbuda, Austrália, Bahamy, Barbados, Belize, Bermudy, Britské indickooceánske územie, Britské Panenské ostrovy, Botswana, Kamerun, Kanada, Kajmanie ostrovy, Kokosové ostrovy, Dominika, Falklandské ostrovy (Falklandy), Fidži, Mikronézia, Gambia, Ghana, Gibraltár, Grenada, Guam, Guernsey, Guyana, Hong Kong, Vianočný ostrov, India, Írsko, Ostrov Man, Jamajka, Jersey, Keňa, Kiribati, Lesotho, Libéria Madagaskar, Malta, Montserrat, Marshallove ostrovy, Maurícius, Nauru, Namíbia, Nigéria, Nový Zéland, Norfolk ostrov, Severné Mariány, Pakistan, Palauská republika, Papua-Nová Guinea, Filipíny (filipínska angličtina), Pitcairnove ostrovy, Rwanda, Svätá Helena, Ascension a TristandaCunha, Svätý Krištof a Nevis, Svätý Vincent a Grenadíny, Svätá Lucia, Samoa, Seychely, Sierra Leone, Šalamúnove ostrovy, Srí Lanka, Sudán, Svazijsko, Singapur, Južná Georgia a Južné Sandwichove ostrovy, Tanzánia, Trinidad a Tobago, Ostrovy Turks a Caicos, Uganda, Spojené Kráľovsvo a Spojené štáty Americké, Americké panenské ostrovy, Zambia, Zimbabwe.

espania
www.espania.sk - všetky práva vyhradené

Kontakty

  • +421 917 025 025 - recepcia
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Nájdete nás